���������� ������������ �� ������ ������������������� ���������� (���������� �������� ���� ���������� ���� �������� ��������
آموزش غیرخطی و مدل مهارت‌های ورزشی (اهمیت بازی در حمایت از سواد بدنی
155,000  تومان
وضعیت: موجود

آموزش غیرخطی و مدل مهارت‌های ورزشی (اهمیت بازی در حمایت از سواد بدنی

عنوان: آموزش غیرخطی و مدل مهارت‌های ورزشی (اهمیت بازی در حمایت از سواد بدنی
کد:
  • نویسنده: جیمز راد (و همکاران)
  • مترجم: علی حسین ناصری

ناشر:

علم و حرکت


قطع:

وزیری


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

230


نوبت چاپ:

1


شابک:

978-964-5547-26-2


تیراژ:

100


سال:

1401

چکیده :

کتاب  آموزش خطی و مدل مهارتهای ورزشی یک مفهو م سازی بوم شناختی از سواد بدنی ارائه می دهد. با توجه به اجدادمان به عنوان شکارچیان، ما یک احساس و درک جدیدی از اهمیت بازی، نه تنها براساس این که چگونه کودکان یاد می گیرند، بلکه با نشان دادن این که چگونه ما به عنوان مربیان می توانیم بنیان هایی را برای فعالیت جسمانی مادام العمر ایجاد نماییم، کسب می کنیم. مفهوم سواد بدنی در طول تاریخ به وسیله جوامع مختلف در سراسر جهان بازشناسی و درک شده است. امروز، چون دولتها با چندین چالش زندگی شهری در قرن 21 دست به گریبانند، لذا ما می توانیم از اجدادمان یاد بگیریم که چگونه بازی را در مرکز یادگیری کودکان به منظور ایجاد یک جامعه بسیار فعال جسمانی قرار دهیم.
         کتاب آموزش خطی و مدل مهارتهای ورزشی رویکردهای آموزشی، از قبیل آموزش مبتنی بر قیود، آموزش غیرخطی و مدل مهار تهای ورزشی که توسط چارچوب نظری پویاییهای بوم شناختی تایید میشوند، بررسی می نماید. نشان داده شده است که این مدلها از طریق طرح دقیق برای کودکان مثل ورزشکاران نوجوان می تواند:

(الف) بازی را تشویق کرده و فعالیت جسمانی و یادگیری حرکتی در کودکان سنین متفاوت را تسهیل کند و آنها را به مهارت های بنیادی لازم برای زندگیهای بسیار فعال تجهیز نماید؛ و

(ب) ورزشکاران نوجوان را در برنامه های ورز شهای حرفه ای در یک روش اخلاقی، غنی سازی و حمایتی رشد می دهد.

         دانشمندان، دانشگاهیان و مربیان در رشته های یادگیری و رشد حرکتی، تربی تبدنی، آموزش ورزشی و حوزه های تمرین فعالیت جسمانی از طریق این کتاب می توانند درک بهتری از این موضوع داشته باشند که چگونه برنامه هایی که بازی را تشویق نموده و از این طریق مهار تهای حرکتی، ظرفیتهای خود تنظیمی، انگیزش و تبحر افراد را توسعه می دهند، طراحی نمایند؛ به نحوی که افراد می توانند هنگام طی مراحل تغییر در سراسر طول عمر به طور ماهرانه، موثر و کارآمد حرکت نمایند.

فایل های ضمیمه شده :

 
 
نظر شما
ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
اجرا و پشتیبانی: NikaIT