درباره ما

انتشارات علم و حرکت
مدیرمسئول: روبن شاهوردی 
سال تأسیس: 1372

دفتر مرکزی: سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79 │ طبقه دوم تلفن:  4-77525682

واحد تولید و فروش: سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79 │ طبقه دوم تلفن:  4-77525682

مرکز پخش: 77606818

وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی  www.elmoharekat.com
E-mail: info@elmoharekat.com

ناشر تقدیرشده در جایزه‌ کتاب تقدیر شده فصل  سال 1389
ناشر تقدیرشده در اولین جشنواره فرهنگی و نمایشگاه تولیدات ملی ورزش سال 1391

ناشر تقدیر شده جشنواره‌ کتاب دانشجویی جهاد دانشگاهی سالهای 1389-  1391 – 1393 - 1394

با سابقه‌ترین ناشر تخصصی و پیشرو در نشر آثار برتر حوزه تربیت بدنی و ورزش، ورزش کاربردی، سلامت و تندرستی، رزمی...


علم و حرکت چیست و چه اهدافی دارد؟
علم و حرکت نام مؤسسه انتشاراتی است که از سال تاسیس خود یعنی 1372 تا کنون در زمینه چاپ و نشر کتابهای تربیت بدنی و علوم ورزشی، رشته‌های ورزشی کاربردی، حوزه سلامتی و تندرستی و همچنین رشته‌های ورزشهای رزمی به نشر و پخش کتاب فعالیت دارد. هدف و ماموریت انتشارات علم و حرکت، چاپ و نشر کتابهایی است که معتقدیم می تواند علم و اطلاعات لازم را به مخاطبان علوم تندرستی و ورزشی، و همچنین رزمی برساند. ما به شعارمان که "علم" از ما و "حرکت" از شما! است اعتقاد داریم و آماده‌ایم عناوینی که مورد نیاز جامعة جوان، فرهیخته و علمی ماست به بهترین کیفیت از نظر ترجمه، ویرایش و چاپ را منتشر نموده و در اختیار جامعه قرار دهیم. ما نیازمند مساعدت اهالی علم و فرهنگ و افراد متخصص این مرز و بوم هستیم تا به کمک آنان بتوانیم رسالت علمی و فرهنگی خود را به نحو احسن به انجام رسانده و در راه بهبود کیفیت تولیدات فرهنگی خود همواره رو به جلو حرکت کنیم.

چه خدماتی در انتشارات علم و حرکت ارائه می‌شود؟
در بخش انتشارات ما پذیرای کتابهای تالیفی و ترجمه‌ای اساتید، دانشجویان دکتری تربیت بدنی و شما دوستان عزیز و علاقه‌مند در حوزه ترجمه در بخش دانشگاهی و همچنین بخش کاربردی ورزش هستیم.در فروشگاه آنلاین خود نیز تمام آثار چاپ شده را عرضه کرده و مفتخریم تا با روشهای معقول، کتاب و محصولات فرهنگی خود را از طریق پست، پیک، تیپاکس و باربری به دست علاقه‌مندان در سراسر کشور برسانیم و بتوانیم به نوبة خود وظیفة و رسالت فرهنگی خود را به جامعة فرهیختة کشورمان ایران ادا نماییم.

آیا چنین تفکری نوعی «خوش‌خیالی» نیست؟
 به باور ما نیست؛ در واقع سوالی که باید از خود بپرسیم این است که اگر نخواهیم اینچنین باشیم، چه انتخاب‌های دیگری برای نوع بودنمان در این کرة خاکی یعنی زمین داریم؟ ما به این نتیجه رسیده‌ایم که حتی اگر چنین رویکردی «خوش خیالانه» هم باشد، باز یگانه انتخاب اخلاقی است که پیش روی ماست.  ما معتقدیم که برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد، بنابراین، یا باید آن راه حل را پیدا کنیم و یا راه حلی برای آن مشکل بسازیم.

 

اجرا و پشتیبانی: NikaIT