اکتساب و اجرای مهارتهای ورزشی (ویراست دوم)
اکتساب و اجرای مهارتهای ورزشی (ویراست دوم)
350,000  تومان
وضعیت: موجود

اکتساب و اجرای مهارتهای ورزشی (ویراست دوم)

عنوان: اکتساب و اجرای مهارتهای ورزشی (ویراست دوم)
کد:
  • نویسنده: تری مک موریس
  • مترجم: رسول حمایت‌طلب، سید کاوس صالحی، عبداالله قاسمی

ناشر:

علم و حرکت


قطع:

وزیری


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

407


نوبت چاپ:

1


شابک:

9786008500179


تیراژ:

250


سال:

1397

چکیده :

ویراست جدید (2014) کتاب اکتساب و اجرای مهار تهای ورزشی مورد علاقه ویژه دانشجویان است، چراکه اصولا برای دانشجویان نوشته شده است، بنابراین از ساختار نوشتاری کتب علمی پیروی می کند.
در ویراست جدید این کتاب، با سبکی نوین، هر فصل با ارائه خلاص های از اهداف آموزشی مطالعه آن فصل شروع و سپس محتوای اصلی فصل به زبانی ساده و دوستانه ارائه می شود. در پایان هر فصل، خلاصه محتوای آن به شکل نکات کلیدی آورده شده که مرور این نکات به خوانندگان در درک مطالب کمک م یکند. همچنین در انتهای فصول، سؤالاتی برای سنجش دانسته ها و کمک به آمادگی دانشجویان برای امتحانات اصلی آورده شده است. در پایان هر فصل، برخی از منابع برای مطالعات بیشتر ذکر شد هاند که دنبال کردن این منابع به مطالعه پژوهشگران حوزه یادگیری جهت م یدهند. همچنین بخش ساختارهای مغزی دخیل در اکتساب مهار تهای حرکتی اضافه شده و آزمای شهایی برای کمک به درک نحوه اکتساب و اجرای مهار تها طراحی شده که خوانندگان لازم است آنها را انجام دهند.
به طور کلی، این کتاب در درجه اول برای کسانی طراحی شده که می خواهند در سطح پایه، مطالعه در زمینه اکتساب و اجرای مهار تهای ورزشی را شروع کنند. همچنین برای کسانی که مرحله ابتدایی مهارت را طی کرده اند، مفید و سودمند است. با این حال، این منبع ضمن فراهم کردن مطالب ارزشمند برای دانشجویان، مربیان، معلمان و آموزش دهندگان حرکت، می تواند مورد علاقه کسانی قرار گیرد که مطالعاتی در این زمینه ندارند اما به اکتساب و اجرای مهارت های ورزشی علاقه مند هستند.

فایل های ضمیمه شده :

 
نظرات کاربران
  • محدوده سنی: از 25 تا 35 سال

عالی

پاسخ

 
نظر شما
ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
اجرا و پشتیبانی: NikaIT