بدنسازی کامل برای والیبال
بدنسازی کامل برای والیبال
235,000  تومان
وضعیت: موجود

بدنسازی کامل برای والیبال

عنوان: بدنسازی کامل برای والیبال
کد:
  • نویسنده: استیو اولدنبورگ
  • مترجم: دکتر محسن ثالثی، موسی امیراحمدی، سید زهیر ربیعی، مجتبی کرمی

ناشر:

علم و حرکت


قطع:

وزیری


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

252


نوبت چاپ:

2


شابک:

9786005543971


تیراژ:

250


ويراستار:

دکتر محسن ثالثی


سال:

1397

چکیده :

با کتاب بدنسازی کامل برای والیبال به سطوح جدیدی از عملکرد دست خواهید یافت که قادر می شوید حملات پرقدرت و دفاع های بلندتری روی تور داشته باشید. مطالبی که در این کتاب توسط استیو اولدنبورگ مربی بدنسازی دانشگاه ایلینویز ارائه شده است، تمریناتی در سطح والیبالیست های نُخبه است، طوری که توانسته تیم والیبال دانشگاه ایلینویز را به یکی از تیمهای مطرح و طراز اول امریکا تبدیل نماید.
        در کتاب بدنسازی کامل برای والیبال شما سطوح آمادگی ورزشکاران را ارزیابی خواهید کرد و از نتایج آن برای ساخت برنامه های تمرین اختصاصی بهره می گیرید تا نقاط ضعف بازیکنان کاملاً برطرف شود. با وجود 184 تمرینی که در کتاب وجود دارد، قادر خواهید بود همه جنبه های بازی را تقویت کرده و ورزشکاری کامل از هر نظر تربیت نمایید. برنامه های کامل ارائه شده در این کتاب برای استفاده آمادهاند تا در فصل قبل از مسابقه، فصل مسابقه و فصل استراحت بهکار برده شوند.
        قبل از اینکه برای مسابقه بعدی وارد زمین شوید، یک نسخه از کتاب بدنسازی کامل برای والیبال را به ساک ورزشی و یا کتابخانه خود اضافه کنید، تا یک بازیکن قوی و با اقتدار شوید و باعث پیروزی تیم خود گردید.
        کتاب بدنسازی کامل برای والیبال نه تنها برای مربیان والیبال، بلکه برای هر بازیکنی که مهارتهای پایه والیبال را آموخته است، یک نیاز مبرم است!

فایل های ضمیمه شده :

 
 
نظر شما
ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
اجرا و پشتیبانی: NikaIT