آخرین خبرها:
کتاب بازاریابی ورزشی ـ خلق ارزش بلندمدت، تالیف جان دیویس و جسیکا هیلبرت، با ترجمه دکتر ابراهیم علیدوست قهفرخی و دکتر خسرومنش و دکتر میرزایی با قیمت 115000 تومان منتشر و در دسترس اساتید و دانشجویان گرایش مدیریت ورزشی و سایر علاقمندان قرار دارد.

کتاب بازاریابی ورزشی ـ خلق ارزش بلندمدت، تالیف جان دیویس و جسیکا هیلبرت، با ترجمه دکتر ابراهیم علیدوست قهفرخی و دکتر خسرومنش و دکتر میرزایی با قیمت 115000 تومان منتشر و در دسترس اساتید و دانشجویان گرایش مدیریت ورزشی و سایر علاقمندان قرار دارد.

کتاب بازاریابی ورزشی - خلق ارزش بلندمدت جالب راهنمایی های راهبردی و متفکرانه را برای موفقیت در زمینه های مهم بازاریابی ورزشی ارائه میدهد. همه از مبتدی تا حرفه ای باید از رویکرد تازه و مدون سازماندهی دانش اساسی در مورد بازاریابی ورزشی، به ویژه چشم انداز جهانی و موارد مربوطه قدردانی کنند.

- لین آر. کال )- Lynn R. Kahle (، دانشگاه اورگان ، ایالات متحده آمریکا
پس از خواندن این متن توسط دیویس و هیلبرت ، دانشجویان در زمینه اجرای مفاهیم بازاریابی و برنامه های عملیاتی در صنعت ورزش بین الملل آگاهی و مهارت بیشتری خواهند یافت. ، بازاریابی ورزشی با نگرش جهانی، از یک رویکرد بین المللی برای کمک به دانشجویان در درک اصول بازاریابی ورزشی ، مزایا ، معیارها ، تجزیه و تحلیلها ، رویکردها ، فعالیتهای تاکتیکی و راهبردهای عمل محور استفاده میکنند. دانشجویان میتوانند مطالعات موردی مفصل و کاملاً مفیدی را از سرتاسر جهان با استفاده از مطالب مندرج در انتهای فصول پیدا کنند.
- پاول پدرسون ) Paul M. Pedersen (- دانشگاه ایندیانا ، ایالات متحده آمریکا

این کتاب به سبک در دسترس و مختصر نوشته شده است، مضامین اصلی را با شکلهای واضح و مثالهای مرتبط در دنیای واقعی نشان میدهد. در این بخش عناصر قابل توجهی از نظریه های بازاریابی و آخرین شیوه هایی که به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد اجازه میدهد تا شیوه های بازاریابی ورزشی سنتی و جدید را درک کنند، بحث میشود.

بازاریابی ورزشی با جستجو در آخرین شیوه های بازاریابی ورزشی، به بازاریابان کمک میکند تا تصمیمات مؤثر در زمینه مدیریت و بازاریابی را بگیرند. این کتاب درسی جامع در مورد نظریه های مربوط به بازاریابی و شیوه های مربوط به آن در بازاریابی ورزشی بحث میکند. هر موضوع:

  • اجزای اصلی بازاریابی ورزشی را تعریف میکند،
  • نمونه های کوچک از ورز شهای مختلف در سراسر جهان را ارائه میدهد ،
  • سؤالات و تمریناتی را برای تأیید موضوعات اصلی و تحریک تفکر خواننده در پایان فصل ارائه میدهد.
  • اقدامات مربوط به فعالیتهای مختلف بازاریابی ورزشی را شرح میدهد.

این کتاب درسی یک دوره ضروری برای دانشجویان در زمینه بازاریابی، تجارت و دوره های مختلف ورزشی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر، خیابان مقدم ، پلاک 79، طبقه 3
  • تلفن : 02177525684
  • ایمیل: info@elmoharekat.com
اجرا و پشتیبانی: NikaIT