آمار در تربیت‌بدنی و علوم ورزشی
آمار در تربیت‌بدنی و علوم ورزشی
35,000  تومان
وضعیت: موجود

آمار در تربیت‌بدنی و علوم ورزشی

عنوان: آمار در تربیت‌بدنی و علوم ورزشی
کد:
  • نویسنده: رسول حمایت‌طلب

ناشر:

علم و حرکت


قطع:

وزیری


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

200


نوبت چاپ:

1


شابک:

9786005543582


سال:

1395

چکیده :

در قرن اخیر علم با چنان سرعتی پیشرفت می‌کند که به جرأت می‌توان گفت در هر لحظه یک یافته جدیدی به نتایج و یافته‌های قبلی اضافه می‌شود. عوامل مختلفی در پیشرفت علم و تکنولوژی مؤثر بوده است، طوری که تعامل حیطه‌ها و ابعاد مختلف دانش بشر منجر به تولید علم و دستاوردهای جدید شده است. یکی از زمینه‌هایی که امروزه پیشرفت چشمگیری داشته است، رشته تربیت‌بدنی  و علوم ورزشی است که خود شامل ترکیبی از علوم انسانی، پزشکی، پایه و مهندسی است.

یکی از فنونی که به تولید علم در تمام زمینه‌ها و به‌ویژه در حیطه تربیت‌بدنی  و علوم ورزشی کمک شایانی نموده است، آمار و روش‌های تجزیه و تحلیل اطلاعات است. این در حالی است که هیچ پژوهش و مطالعه‌ای نمی‌تواند بدون استفاده از علم آمار، نتایج خود را برای مخاطبان و حتی خود پژوهشگران عرضه نماید. آمار در تربیت‌بدنی یکی از مباحث علمی اصلی در ورزش و فعالیت‌های بدنی است که صرف نظر از نوع رشته ورزشی در بُعد عملی، و گرایش‌های مختلف تحصیلی در بُعد علمی (نظیر رفتار حرکتی، فیزیولوژی ورزشی، طب ورزشی، مدیریت ورزشی و ...( کاربردهای زیادی دارد. هیچ دانشجویی بدون استفاده از علم آمار و روش تجزیه و تحلیل داده‌ها نمی‌تواند از هیچ یک از مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری فارغ التحصیل شود.

بدین منظور، این کتاب در راستای کمک به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی، به‌ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی تدوین شده است. در تهیه و تدوین کتاب حاضر سعی بر آن بوده تا تمام روش‌های آماری مورد نیاز در تجزیه و تحلیل داده‌ها گنجانده شود.

فایل های ضمیمه شده :

 
 
نظر شما
ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد

تماس با ما

  • آدرس : تهران، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر، خیابان مقدم ، پلاک 79، طبقه 3
  • تلفن : 02177525684
  • ایمیل: info@elmoharekat.com
اجرا و پشتیبانی: NikaIT